Apartmány penzionu

Nabízíme Vám možnost ubytovat se v pěti apartmánech rozličných velikostí a vybavení. V současné době můžeme nabídnout ubytování pro maximálně 20 osob. V každém apartmánu je k dispozici kávový servis. Všechny apartmány jsou nekuřácké!!!

 

Apartmán s rozkládací pohovkou

Prostorný pokoj, ve kterém je umístěna velká manželská postel s kuchyňským koutem, vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením. Apartmá má vlastní sociální zařízení. Pokoj je primárně určen pro dvě osoby, ale je zde umístěn velká rozkládací pohovka, která po rozložení může pohodlně sloužit pro další dvě dospělé osoby. Takže je možné zde ubytovat 4 dospělé osoby (ideálně 3 osoby).

- max 2-4 osob

- LCD TV - přes satelit

- Klimatizace

- Wifi free

 

Apartmán č. 1

Prostorný apartmán skládající se ze dvou pokojů, obývacího pokoje a vlastního sociálního zařízení s prostornou vanou. Tento apartmán disponuje vlastní kuchyňskou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou.V každém pokoji jsou 3 lůžka.

- max 6 osob

- LCD TV - přes satelit

- Klimatizace

- Wifi free

 

Apartmán č. 2

Dvoupokojový apartmán s vlastním sociálním zařízením a sprchovacím koutem, kuchyňským koutem s vařičem, lednicí a základním kuchyňským vybavením. V každém z pokojů jsou umístěny dvě postele. Apartmán je KLIMATIZOVÁN, vybaven lednicí a rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem.

- max 4 osob

- LCD TV - přes satelit

- Klimatizace

- Wifi free

 

Apartmán č. 3

Jednopokojový apartmán s vlastním sociálním zarřízením a sprchovacím koutem, kuchyňským koutem s vařičem, lednicí a základním kuchyňským vybavením. Apartmán je vybaven lednicí rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem.

- max 2 osob

- TV - přes satelit

- Wifi free

 

Apartmán č. 4 - MEZONET

Prostorný apartmán typu Studio skládající se z jednoho pokoje, vlastního sociálního zařízení se sprchovacím koutem. Tento apartmán disponuje vlastní kuchyňskou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí a vařičem.

- max 4 osob

- TV - přes satelit

- Wifi free